vezu vezu

sUSIPAŽINKIME ARTIMIAU

mūsų veikla

Keleivių, siuntų, bei įvairių krovinių tarptautiniai pervežimai mikroautobusais – pagrindinė UAB „Balticall“ veikla, kurioje specializuojamės pastaruosius kelerius metus ir turime vertingos pervežimų patirties šiais maršrutais:

  • Pervežimai į Daniją ir iš Danijos į Lietuvą
  • Pervežimai į Vokietiją ir iš Vokietijos į Lietuvą
  • Pervežimai į Olandiją ir iš Olandijos į Lietuvą
  • Pervežimai į Belgiją ir iš Belgijos į Lietuvą

Įmonėje dirba profesionalūs ir patyrę keleivinių mikroautobusų vairuotojai, kuriems kelionės saugumas – savaime suprantama ir neatsiejama kasdienio darbo, – keleivių bei siuntų pervežimų, – dalis. 

mes esame keleivių ir siuntų pervežimų lyderė

UAB „Balticall“ – vieni stambiausiųjų keleivių, siuntų ir kitų krovinių pervežėjų Lietuvoje pagal autobusų ir žmonių pervežimų kiekį bei metinę apyvartą. Per 2014 m. pervežėme į Daniją, Vokietiją, Olandiją ir Belgiją bei atgal apie 2700 žmonių. Pagal šiuos ir eilę kitų kriterijų – keleivių bei siuntų ir krovinių pervežimo kokybę, darbo lankstumą ir apskritai pozicionavimą, – pervežimų srities rinkoje esame tarp stipriausiųjų 2014 m. įmonių, ir tą patvirtina Creditinfo suteiktas sertifikatas.

Turėdami stiprias pozicijas keleivių bei krovinių mikroautobusais pervežimo rinkoje, stabiliai ir nuolat skiriame reikiamas investicijas, tobulindami bei gerindami visų pervežimų paslaugų kokybę. Per eilę darbo metų sukūrėme komfortiškas ir saugias keleivių bei siuntų ir kitų krovinių pervežimo sąlygas į Europos šalis – Daniją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją ir iš jų – atgal į Lietuvą.

Paminėtina, kad saugūs ir patikimi keleivių, jų daiktų bei siuntų pervežimai ar perkraustymai nėra kažkaip „automatiškai integruoti“ į visų pervežėjų įmonių transportą, nes šios papildomos saugumo bei patogumo sąlygos tiesiog papildomai kainuoja. Tad siūlome būti atidiems, kai renkatės vežėjus, ir detaliai pasidomėti kelionės sąlygomis; juk tai, – žmonių saugumas, būklė ir sveikata.

Pasirūpinti deramu keleivių pervežimo patogumu bei saugumu vien tik pačių geriausių norų neužteks. Aukšta pervežimo paslaugų kokybė susieta dar su stipria materialine baze bei ilgalaikėmis finansinėmis investicijomis, kurias gali sau leisti tik stabiliai dirbančios pervežėjų įmonės.

Labdaringa veikla. Suvokdami pelno svarbą pervežimo paslaugų gerinimui, atsakingai konstatuojame, kad ne viskas gyvenime matuojama tik pinigais, todėl mūsų įmonė užsiima ir labdaringa veikla. Bendradarbiaudami su VŠĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ ir palaikydami ryšius su užsienio šalių bendruomenėmis, į Lietuvą nemokamai parvežame paramos siuntas tvarkingai gyvenančioms šeimoms.

Stabili UAB „Balticall“ finansinė padėtis leidžia teikti keleivių bei siuntų ir kitų krovinių pervežimo paslaugas patraukliomis kainomis. Turimas kokybiškų, praktiškai naujų, keleivinių mikroautobusų parkas bei nuolatinės investicijos į pervežimo paslaugų gerinimą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir aukštą keleivių aptarnavimo kultūrą, – sėkmingo mūsų darbo ir patenkintų ilgalaikių klientų garantas. 

susisiekite su mumis

Kontaktai

tel. LT: +370 604 16800
tel. DK: +45 60 212 810
el. paštas: info@vezuvezu.lt

Rekvizitai

Įmonės pavadinimas: UAB "BALTICALL" Įmonės kodas: 303001523
PVM mokėtojo kodas: LT100007603418