sveiki atvykę į belgija

pagrindinė informacija

Apie šalį

  • Belgija (ol. België, pranc. Belgique, vok. Belgien), oficialiai Belgijos Karalystė – valstybė šiaurės vakarų Europoje. Ji yra viena iš Europos Sąjungos steigėjų, Belgijoje įsikūrusios ES, NATO bei kitų svarbių tarptautinių organizacijų būstinės.
  • Belgija priklauso Žemutinių šalių regionui (kurį taip pat sudaro Nyderlandai ir Liuksemburgas). Taip pat Belgija priklauso ir šių trijų valstybių ekonominei sąjungai, vadinamai Beniliuksu (nuo 1948 m.). Žemutinės šalys yra tankiausiai gyvenamos Europoje, tačiau gyvenimo lygis jose labai aukštas.
  • Belgija – palyginti nauja valstybė, gavusi nepriklausomybę tik 1830 m. Iki tol ją valdė Nyderlandai. Dabartinės jos sienos nustatytos tik 1919 m.
  • Upė Masas dalija šalį perpus. Į šiaurę nuo jo iki jūros driekiasi derlingos lygumos, į pietus nuo šios upės eina Ardėnų kalnai, kur prastose žemėse išsibarstę reti ūkeliai.

keleivių ir siuntų pervežimas

  • Keleivių ir siuntų bei kitų krovinių pervežimas į Belgiją – ypatingai svarbi UAB „Balticall“ transporto paslaugų sritis. Juk Belgija – tai Europos Sąjungos širdis Briuselis. Čia dirba daugybė diplomatų, žurnalistų, verslo atstovų bei specialiosios paskirties tarnybų darbuotojų. Neretai vežame į Belgiją šeimas su vos ne visu namų turtu, nes dažnai Belgijoje mūsų tautiečiams tenka apsigyventi kelerius metus.
  • Palaikyti ryšį su Lietuvoje likusiais artimaisiais, pervežti į Belgiją standartines bei nestandartines siuntas ir kitus stambius krovinius, pvz., baldus ar buitinę techniką, padeda ir mūsų keleivių bei krovinių pervežimo įmonė. Jei tik yra poreikis, didesniam daiktų kiekiui pervežti galite palankiomis sąlygomis užsisakyti ir visą 3,5 t talpos mikroautobusą. Mielai pervežame Jūsų svarbias ir vertingas siuntas ir iš Belgijos į Lietuvą.

informacija

  • Iki Belgijos tenka pervažiuoti visą Lenkiją ir Vokietiją, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamiausią ir saugiausią maršrutą. Mes vežame keleivius ir siuntas į šią svarbią Europos šalį patikimu, ES standartų reikalavimus atitinkančiu transportu ir kokybiškais mokamais greitkeliais, todėl jokių nenumatytų trikdžių kelionės metu nepasitaiko. Nemaža dalis keleivių, kuriuos vežame į Belgiją, vėliau tampa pastoviais mūsų klientais.
  • Kelionės iš Lietuvos į Belgiją dažnai būna numatytos ir suplanuotos iš anksto. Kviečiame pasinaudoti galimybe užsiregistruoti išsyk, kai tik sužinote konkrečią būsimos kelionės į Belgiją datą. Papildomai tai nieko nekainuoja, tačiau turėsite didesnę garantiją, kad reikiamu metu Jūsų lauks Jums skirta vieta komfortiškame keleiviniame mikroautobuse.
  • Vietas mikroautobuse galima rezervuoti iš anksto ir specialiųjų poreikių keleiviams

pagrindinė informacija

Įkrauti elektroninius įrenginius

Reguliuoti temperatūrą

Patogiai įsitaisyti minkštose sėdynėse

Pamiegoti ar pasiklausyti muzikos

Pasižiūrėti vaizdo įrašų

papildoma informacija

Veža tik patyrę vairuotojai

Vežamos prekės yra apdraustos

Draudžiami alkoholiniai gerimai

Išrašome sąskaitas-faktūras.

Mikroautobusai atitinka visus reikalavimus

susisiekite su mumis

Kontaktai

tel. LT: +370 604 16800
tel. DK: +45 60 212 810
el. paštas: info@vezuvezu.lt

Rekvizitai

Įmonės pavadinimas: UAB "BALTICALL" Įmonės kodas: 303001523
PVM mokėtojo kodas: LT100007603418