Vietų rezervavimas, vaikų pervežimai

Apsisprendusiems važiuoti patiems keleiviams arba pervežti daiktus į Daniją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją rezervuojame vietas iš anksto. Vietų rezervacija vyksta labai paprastai: prašome mums pranešti tel.........arba el. paštu info@vezuvezu.lt, kai tik sužinote kelionės datą, - nesvarbu, ar kelionė suplanuota prieš 1 mėnesį, ar netikėtai paaiškėjusi prieš vieną dieną. Kuo anksčiau mums pranešite, tuo didesnė tikimybė, kad pageidaujamą Jūsų dieną lauks laisva Jūsų vieta.

Rezervuojame vietas ir individualių arba išskirtinių poreikių keleiviams, pvz.

  • labai aukšti žmonės – kad sėdėdami tam tikrose mikroautobuso vietose galėtų patogiai ištiesti kojas;
  • keleiviams su ilgalaike arba laikina negalia. Pvz., su sulaužyta koja rezervuojame vietas priekyje su galimybe patogiai pasidėti ramentus.
  • Kiti individualūs atvejai

Registruotis iš anksto nieko nekainuoja, tačiau, pasikeitus aplinkybėms ir galimai kelionės atsisakius, - prašytume mus apie tai informuoti.

Nepilnamečių vaikų pervežimai

Galima įsodinti vaikus vairuotojo atsakomybėje. Pertraukų kelyje metu, mikroautobusui sustojus, vairuotojas nepilnametį vaiką palydi nusipirkti, ko jam reikia ,– maisto, gaiviųjų gėrimų ar karštos arbatos žiemą. Dažni nepilnamečių vaikų pervežimo vairuotojų atsakomybėje atvejai, pvz., vaikas Lietuvoje gyvena pas senelius, o tėvai užsienyje dirba, tad seneliai palydi nepilnametį iki mikroautobuso ir pristato vairuotojui; sutartoje vietoje vaiką pasitinka jo tėvai. Pasitinkančių vaiką asmenų pavardes ir adresą vairuotojui perduoda vaiką įsodinęs asmuo.

Tai labai supaprastinta, nes jau nebereikia abiejų tėvų raštiško notaro patvirtinto sutikimo. Nepilnametis keleivis turi turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Kelionės metu kilus klausimų ar kitų pageidavimų, prašome nesivaržydami kreiptis į vairuotojus. Be to, ant mikroautobusų yra mūsų įmonės UAB „Balticall“ tel. Nr. +370 604 16800, kuriuo laukiame Jūsų skambučių.

Sklandžių kelionių, malonių įspūdžių.