Kryptys

Keleivių ir siuntinių pervežimas į daniją

Pravažiavę tik apmokamais Lenkijos teritorijos keliais, iš Vokietijos į Daniją (ir atgal) keliamės keltu. Danijos teritorijoje pagal kelionės pradžioje suderintus maršrutus pristatome keleivius į sutartą vietą arba - nuo durų iki durų.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad keleivius ir siuntas bei kitus įvairius krovinius pervežame ne tik į žemyninę Danijos dalį, bet ir į visus regionus – į visas tiltais sujungtas salas ir visus miestus, įskaitant didingą, spalvingą ir jaukią šios šalies sostinę, - didžiausiąjį Danijos miestą, - Kopenhagą

Skaityti daugiau >>

 

Keleivių ir siuntinių pervežimas į Vokietiją

Vokietija (vok. Deutschland), pilnas pavadinimas – Vokietijos Federacinė Respublika (VFR), vok. Bundesrepublik Deutschland (BRD).

Būdama viena labiausiai ekonomiškai išsivysčiusiųjų šalių pasaulyje, savo aukštu pragyvenimo lygiu ir viliojančiu darbo užmokesčiu Vokietijos Federacinė Respublika tapo patraukli įvairių šalių, jų tarpe ir Lietuvos, emigrantams.

Vokietija paminėtina ir kaip viena Europos Sąjungos steigėjų, ir, būdama stipriai ekonomiškai išsivysčiusi šalis, žinoma kaip paramos tiekėja.
Skaityti daugiau >>

 

Keleivių ir siuntų pervežimai į Olandiją

Lietuva – Olandija ir Olandija – Lietuva – vienas iš UAB „Balticall“ įmonės maršrutų, kuriuo pervežame keleivius, siuntas ir įvairius krovinius.

Olandija - visiems gerai žinoma Europos šalis su savo sostine ir vienu didžiausių Europos ir pasaulio uostu Amsterdamu; su žinomu uostu Roterdamu; su visame pasaulyje garsia Tarptautinio Teisingumo Teismo (TTT) būstine Haga.

Skaityti daugiau >>

 

 

Keleivių ir siuntų pervežimai į Belgiją

Keleivių ir siuntų bei kitų krovinių pervežimas į Belgiją – ypatingai svarbi UAB „Balticall“ transporto paslaugų sritis. Juk Belgija – tai Europos Sąjungos širdis Briuselis. Čia dirba daugybė diplomatų, žurnalistų, verslo atstovų bei specialiosios paskirties tarnybų darbuotojų. Neretai vežame į Belgiją šeimas su vos ne visu namų turtu, nes dažnai Belgijoje mūsų tautiečiams tenka apsigyventi kelerius metus.

Belgijos ir visos Europos Sąjungos sostinėje Briuselyje įsikūrusios įvairios Europos Sąjungos (ES) institucijos, NATO atstovybė. Būdama ES nare, Lietuva deleguoja savo atstovus ir į tarptautines organizacijas.

Skaityti daugiau >>