Saugūs pervežimai į Belgiją

Keleivių ir siuntų bei kitų krovinių pervežimas į Belgiją – ypatingai svarbi UAB „Balticall“ transporto paslaugų sritis. Juk Belgija – tai Europos Sąjungos širdis Briuselis. Čia dirba daugybė diplomatų, žurnalistų, verslo atstovų bei specialiosios paskirties tarnybų darbuotojų. Neretai vežame į Belgiją šeimas su vos ne visu namų turtu, nes dažnai Belgijoje mūsų tautiečiams tenka apsigyventi kelerius metus.

Belgijos ir visos Europos Sąjungos sostinėje Briuselyje įsikūrusios įvairios Europos Sąjungos (ES) institucijos, NATO atstovybė. Būdama ES nare, Lietuva deleguoja savo atstovus ir į tarptautines organizacijas.

Palaikyti ryšį su Lietuvoje likusiais artimaisiais, pervežti į Belgiją standartines bei nestandartines siuntas ir kitus stambius krovinius, pvz., baldus ar buitinę techniką, padeda ir mūsų keleivių bei krovinių pervežimo įmonė. Jei tik yra poreikis, didesniam daiktų kiekiui pervežti galite palankiomis sąlygomis užsisakyti ir visą 3,5 t talpos mikroautobusą. Mielai pervežame Jūsų svarbias ir vertingas siuntas ir iš Belgijos į Lietuvą.

Saugūs maršrutai į Belgiją

Iki Belgijos tenka pervažiuoti visą Lenkiją ir Vokietiją, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamiausią ir saugiausią maršrutą. Mes vežame keleivius ir siuntas į šią svarbią Europos šalį patikimu, ES standartų reikalavimus atitinkančiu transportu ir kokybiškais mokamais greitkeliais, todėl jokių nenumatytų trikdžių kelionės metu nepasitaiko. Nemaža dalis keleivių, kuriuos vežame į Belgiją, vėliau tampa pastoviais mūsų klientais.

Patogūs mikroautobusai

Komfortiškuose mūsų įmonės keleiviniuose mikroautobusuose yra galimybė

  • įsijungti nešiojamuosius kompiuterius bei mobiliuosius telefonus, o prireikus – juos pasikrauti;
  • klausytis mūsų pasiūlytų bei Jūsų pačių turimus muzikos įrašus bei žiūrėti filmus, - Jūsų patogumui, mikroautobusuose yra garso ir vaizdo grotuvai;
  • kelionė mūsų mikroautobusais į Belgiją karštomis vasaros dienomis – tikra atgaiva, nes transporte yra oro kondicionieriai. Nebaisios ir rudens darganos ar žiemos šalčiai, nes vėsiomis dienomis mikroautobusuose įjungiama reguliuojama šildymo sistema;
  • Patogios atlenkiamos sėdynės su pagalvėlėmis ir pledais primins Jums įprastą poilsį jaukiuose Jūsų namuose, įsitaisius ant minkštos sofos gurkšnoti kavą, paplepėti su drauge ar pasižiūrėti įdomų filmą, - visos šios sąlygos Jūsų laukia mūsų moderniame transporte.

Į Belgiją pervežame keleivius ir siuntas bei krovinius tokiais pačiais naujos kartos patogiais keleiviniais mikroautobusais, kaip ir į kitas šalis – Daniją, Vokietiją, Olandiją, - todėl kelionių patogumai į visas šias šalis tokie patys.

Kelionės iš Lietuvos į Belgiją dažnai būna numatytos ir suplanuotos iš anksto. Kviečiame pasinaudoti galimybe užsiregistruoti išsyk, kai tik sužinote konkrečią būsimos kelionės į Belgiją datą. Papildomai tai nieko nekainuoja, tačiau turėsite didesnę garantiją, kad reikiamu metu Jūsų lauks Jums skirta vieta komfortiškame keleiviniame mikroautobuse.

Vietas mikroautobuse galima rezervuoti iš anksto ir specialiųjų poreikių keleiviams

Už suteiktas pervežimo paslaugas kiekvienam keleiviui išrašome sąskaitą-faktūrą.

Visais klausimais prašome drąsiai kreiptis į vairuotojus – kelionės metu jie pasirūpina viskuo. Be to, ant mikroautobusų yra mūsų įmonės UAB „Balticall“ tel. Nr. +370 604 16800, kuriuo laukiame Jūsų skambučių.

Dėmesys keleiviui, jo saugumas, ramybė ir poilsis kelionių į Belgiją, kaip ir į Vokietiją, Daniją bei Olandiją metu, - mūsų kolektyvo ir profesionalių, ilgametę patirtį turinčių vairuotojų rūpestis.