Tolima kelionė į Olandiją neprailgsta

Keleivių ir siuntų bei krovinių pervežimai į Olandiją

Į Olandiją ir atgal pervežame praktiškai visus pageidaujamus daiktus, kurie tik galėtų tilpti į mikroautobusą, - nuo standartinių krovinių, supakuotų kelionės krepšiuose, iki nestandartinių, t. y. – įvairi buitinė technika, baldai, dviračiai, motociklai, gyvūnai ir pan. Įvairius namų apyvokos daiktus dažniausiai pervežame kartu su persikraustančiomis į Olandiją pastoviai gyventi lietuvių šeimomis. Į Olandiją pervežamų daiktų įvairovė praktiškai tokai pati, kaip ir į kitas Europos šalis.

Saugi, tolima ir neprailgstanti kelionė į Olandiją

Pervežimai keleivių bei siuntų ir įvairių krovinių į Olandiją – kelionė tolima. Kad pasiekti šią šalį, tenka pervažiuoti per visą Lenkiją ir Vokietiją. Tačiau patogiuose, komfortiškuose mūsų įmonės keleiviniuose mikroautobusuose yra viskas, ko reikia, kad mūsų klientų kelionė neprailgtų.

Vežame naujais, komfortiškais mikroautobusais

Į Olandiją vežame keleivius ir siuntas naujais, Europos standartus ES4 ir ES-5 atitinkančiais labai komfortabiliais keleiviniais mikroautobusais.

UAB „Balticall“ mikroautobusuose yra galimybės patogiai įsitaisyti atlenkiamose sėdynėse, žiūrėti videofilmus, klausyti muzikos, įskaitant ir savo pačių turimus vaizdo bei garso įrašus; įkrauti bei įsijungti nešiojamuosius kompiuterius, planšetes bei mobiliuosius telefonus. Todėl keleiviai visos tolimos kelionės į Olandiją metu nepraranda ryšio nei su savo artimaisiais, nei su „visu pasauliu“, o t. p. ir su verslo parneriais, nes kelionės metu gali tvarkyti ir savo darbo bei verslo reikalus. Daugiau apie turimą mikroautobusų parką, kokybę ir patogumus čia

Važiuojame apmokamais Lenkijos ir kokybiškais Vokietijos keliais

Iš Lietuvos į Olandiją ir atgal vežame keleivius ir siuntas bei kitus krovinius tik apmokamais geriausiais Lenkijos ir garsėjančiais kokybe Vokietijos keliais, todėl kelionė yra saugi, pervežimai – patikimi. Lenkijoje važiuojame mokama autostrada Varšuva-Poznanė.

Saugią keleivių kelionę ir siuntų bei krovinių pervežimus į Olandiją garantuoja patyrę UAB „Balticall“ įmonės vairuotojai-profesionalai, atmintinai žinantys kiekvieną kelio posūkį ir patikimai pervežantys keleivius bei siuntinius pagal susitarimą nuo durų iki durų iš Lietuvos į Olandiją ir iš Olandijos atgal į Lietuvą.

Būdami dėmesingi vieni kitiems, nuvykstame į Olandiją neišvarginti ilgos kelionės, pailsėję ir žvalūs. Ypač tai svarbu keleivių grupėms, važiuojančioms parsivežti neužmirštamų malonių įspūdžių iš įspūdingų kasmetinių garsiųjų Olandijos žydinčių gėlių parodų.

Jūsų maloni ir saugi kelionė – mūsų rūpestis. Stengiamės išpildyti ir dėmesingai reaguoti į visus mūsų keleivių pageidavimus, išskyrus vieną, - mūsų keleiviniuose mikroautobusuose kelionė „netrumpinama“ alkoholiu.

Kiekvienam keleiviui už jo paties bei siuntų pervežimo paslaugas išrašome sąskaitas-faktūras.

Kelionės į Olandiją metu kilus galimų pageidavimų ar pastabų, prašome nedelsiant sakyti vairuotojams arba paskambinti į administraciją tel. +370 604 16800, akivaizdžiai matomu mikroautobuse, arba parašyti el. p. info@vezuvezu.lt UAB „Balticall“ visada pasirengusi operatyviai reaguoti ir spręsti visus Jums rūpimus klausimus. Mes dirbame Jums, ir saugi, patogi Jūsų kelionė į Olandiją bei atgal - pagrindinis mūsų pervežimų uždavinys ir tikslas.