Kelionių į Vokietiją saugumas, patogumas

Kelias į Vokietiją santykinai nėra labai tolimas, - tereikia pervažiuoti Lenkijos teritoriją, tačiau iki tolimesniųjų Vokietijos miestų, į kuriuos tenka pervežti keleivius bei siuntas, susidaro per tūkstantį kilometrų.

Kad kelionė būtų kuo saugesnė, mūsų patyrę vairuotojai veža keleivius ir kitus krovinius į Vokietiją tik geriausiais apmokamais Lenkijos keliais ir autostradomis. Paminėtina, kad nuo Varšuvos iki pat Vokietijos pasienio važiuojame būtent tik puikia mokama autostrada – kad mūsų keleiviai jaustųsi saugiau, geriau, ramiau, patikimiau.

Važiuodami apmokamais keliais nuvykstame greičiau ir patogiau, nors kas dvi-tris valandas sustojame trumpoms pertraukėlėms - pajudėti, pasivaikščioti, atsigerti kavos, nueiti į tualetą.

Suprantama, Vokietijos keliai t. p. kokybiški. Vengdami nesaugių galimų kelių ir važiuodami ekonominiu greičiu, - važiuojame saugiu greičiu. Nelenktyniaujame su laiku ir nesiekiame greičio bei trukmės rekordų, nes į keleivius ir pervežamą krovinį žiūrime atsakingai.

Saugumą užtikrina ne tik ilgametė profesionalių vairuotojų patirtis, bet ir keleivių bei krovinių draudimas – ne tik privalomasis, bet ir papildomas.

Kelionių į Vokietiją patogumas

Patogiuose mikroautobusuose, atitinkančiuose europinių standartų Euro-4 ir Euro-5 bei visus reikalavimus, kelionė neprailgsta. Naujos kartos mūsų keleiviniuose mikroautobusuose galite

  • patogiai įsitaisyti minkštose atlenkiamose sėdynėse
  • Pamiegoti ar pasiklausyti muzikos
  • Pasižiūrėti vaizdo įrašų
  • Įsijungti ir įkrauti nešiojamuosius kompiuterius, planšetes bei mobiliuosius telefonus
  • Keleivinių mikroautobusų salonų temperatūra reguliuojama pagal keleivių pageidavimus: šaltesniu metu salonas šildomas keliais šildytuvais, o vasarą gaivią aplinką sukuria ir palaiko oro kondicionieriai. Todėl mūsų pervežami keleiviai gali jaustis kaip savo namuose
  • Kelionės į Vokietiją metu garantuojame ramybę, nes mūsų mikroautobusuose neleistina vartoti alkoholinių gėrimų
  • Vežame keleivius ir siuntas į Vokietiją saugiai ir komfortiškai, pagal susitarimą pristatome nuo durų iki durų

Kiekvienam keleiviui už jo paties bei siuntų pervežimo paslaugas išrašome sąskaitas-faktūras.

Kelionės į Vokietiją metu kilus galimų pageidavimų ar pastabų, prašome nedelsiant sakyti vairuotojams arba paskambinti į administraciją tel. +370 604 16800, akivaizdžiai matomais mikroautobusuose. Mes visada pasirengę operatyviai reaguoti ir spręsti visus Jums rūpimus klausimus. Dirbame Jums, ir saugi, patogi Jūsų kelionė į Vokietiją bei atgal - pagrindinis mūsų pervežimų uždavinys ir tikslas.