Vokietija patraukli imigrantams

Vokietija (vok. Deutschland), pilnas pavadinimas – Vokietijos Federacinė Respublika (VFR), vok. Bundesrepublik Deutschland (BRD).

Būdama viena labiausiai ekonomiškai išsivysčiusiųjų šalių pasaulyje, savo aukštu pragyvenimo lygiu ir viliojančiu darbo užmokesčiu Vokietijos Federacinė Respublika tapo patraukli įvairių šalių, jų tarpe ir Lietuvos, emigrantams.

Vokietija paminėtina ir kaip viena Europos Sąjungos steigėjų, ir, būdama stipriai ekonomiškai išsivysčiusi šalis, žinoma kaip paramos tiekėja.

Vokietija – vienas iš svarbiausių ir Lietuvos partnerių įvairiose ekonomikos srityse, pasižymintis patikimumu, aukšta bendravimo ir verslo kultūra. Verslo reikalais, dirbti ir gyventi į Vokietiją iš Lietuvos jau seniai vyksta Lietuvos gyventojai, todėl natūraliai atsirado ir žmonių bei siuntų ar krovinių pervežimų poreikis.

Didėjant Lietuvos gyventojų emigracijai į Europos šalis, keleivių ir siuntų pervežimai į Vokietiją tapo svarbi UAB „Balticall“ veiklos sritis. Perveždami eilę metų į Vokietiją keleivius ir siuntas bei įvairius krovinius, sukaupėme daug vertingos, profesionalios pervežimų į šią šalį patirties, svarbios ir pervežimams kitais ES maršrutais

Išvykimo į Vokietiją tikslai, pervežami daiktai

Kai kurie lietuviai įsikuria Vokietijoje ilgesniam laikui, todėl prireikus perkraustome į šią šalį ir su visais pageidaujamais pasiimti su savimi daiktais, telpančiais mikroautobuse, - pradedant krepšiais, baigiant buitine technika, baldais, motociklais, motoroleriais ir pan. Didesnių gabaritų krovinius, pvz., baldus, galima supakuoti ir pervežti išmontuotus. Numačiusiems pervežti iš Lietuvos į Vokietiją bet kokio dydžio ar gabaritų krovinį, visada rasime individualų sprendimą.

Į Vokietiją palankiomis kainomis saugiai pervežame ne tik pavienius dalinius, t. y. – daugelio žmonių krovinius. Jei pervežamų vieno užsakovo daiktų yra daugiau, užsisakyti visą mikroautobusą gali ir vienas asmuo arba keli susitarę draugai, verslo partneriai, kaimynai.

Į Vokietiją važiuojame 3-4 k. per savaitę, tačiau susiorganizavus grupelei žmonių, galima tartis ir kitu grupės pageidaujamu metu.

Dirbti į Vokietiją vyksta ir šeimos, ir pavieniai asmenys. Ryšį su Lietuvoje likusiais artimaisiais padeda palaikyti ir mūsų įmonė - saugiai ir patikimai vežame į Vokietiją ir iš Vokietijos į Lietuvą artimiesiems skirtus siuntinius.