Keleivių ir siuntų pervežimas į Daniją

Pervežimai į visą Danijos salyną

Danija (dan. Danmark), - oficialus pavadinimas Danijos Karalystė (dan. Kongeriget Danmark) - valstybė Europos šiaurėje, tarp Baltijos ir Šiaurės jūrų. Danijos Karalystės teritorija yra Jutlandijos pusiasalyje, kurio pietinėje dalyje ribojasi su Vokietija, - vienintele 68 km sausumos siena, ir likusi nemaža teritorijos dalis išsidėsčiusi salyne. Daniją nuo Švedijos skiria Kategato ir Eresuno sąsiauriai, nuo Norvegijos - Skagerako sąsiauris.

Skaityti daugiau >>

 

 

Pervežame keleivius, siuntas, labdarą

Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, suaktyvėjo žmonių migracija iš Lietuvos į įvairias ES valstybes, tarp jų – ir į Daniją. Keleivių, siuntų, įvairių baldų, buitinės technikos ir netgi gyvūnų pervežimai tapo paklausia ir labai reikalinga paslauga.

UAB „Balticall“, būdami viena stambiausiųjų pervežėjų Lietuvoje, turime galimybes pasiūlyti patikimas ir kokybiškas keleivių ir siuntų pervežimo paslaugas į keletą Europos šalių, o ypač – į mums gerai pažįstamą Danijos karalystę.

Skaityti daugiau >>

 

Kelionių į Daniją saugumas, patogumas

Kelionė į Daniją neprailgsta mūsų šiuolaikiniais, patogiais, europinius ekologinius standartus Euro-4, Euro-5 atitinkančiais keleiviniais mikroautobusais, kuriuose – Jūsų patogumui, - yra viskas, ko galėtų prireikti komfortiškos kelionės metu:

Oro kondicionieriai, palaikantys jaukią šilumą šaltuoju metų laiku ir gaivinantys salono orą karštomis vasaros dienomis. Garso bei vaizdo aparatūra su galimybe klausyti pačių keleivių atsineštus muzikos įrašus arba žiūrėti filmus.

Skaityti daugiau >>