Kelionių į Daniją saugumas, patogumas

Kelionė į Daniją neprailgsta mūsų šiuolaikiniais, patogiais, europinius ekologinius standartus Euro-4, Euro-5 atitinkančiais keleiviniais mikroautobusais, kuriuose – Jūsų patogumui, - yra viskas, ko galėtų prireikti komfortiškos kelionės metu:

  • oro kondicionieriai, palaikantys jaukią šilumą šaltuoju metų laiku ir gaivinantys salono orą karštomis vasaros dienomis;
  • garso bei vaizdo aparatūra su galimybe klausyti pačių keleivių atsineštus muzikos įrašus arba žiūrėti filmus;
  • galimybė įkrauti mikroautobuso salone mobiliuosius telefonus ir nešiojamuosius kompiuterius;
  • patogios atlenkiamos sėdynės su pagalvėlėmis ir pledais.

Daugiau apie keleivinių mikroautobusų patogumus čia

Jauskitės laisvai ir jaukiai, kaip namuose; drąsiai prašykite vairuotojo padidinti ar sumažinti salono šildymą, pagarsinti ar patylinti muziką. Ramybę ir saugumą garantuojame – kelionės metu neleistina vartoti alkoholinių gėrimų.

Į Daniją veža patyrę vairuotojai, turintys ilgametę darbo patirtį, o kiekviena keleivio vieta yra apdrausta ne tik privalomuoju draudimu, bet ir papildomai.

Apdrausti ir vežami į Daniją siuntiniai, įskaitant net pačius mažiausias siuntinukus, ir pagal Draudimo įstatymo numatytas taisykles prireikus būtų išmokamos kompensacijos. Tačiau vairuotojų patirties dėka nėra buvę atvejo, kad kas nors pervežimų metu nukentėtų ir tektų pasinaudoti draudimo išmokomis.

Keleiviai ir siuntos pristatomi pagal susitarimą nuo durų iki durų, – ar tai būtų standartinis krovinys (kuprinė, lagaminas, krepšys), ar nestandartinis (kilimas, žoliapjovė, šaldytuvas, motoroleris ir kt.). Kroviniai mikroautobuse kompaktiškai išdėstomi ir stabiliai pritvirtinami, todėl saugiai pervežame iš Lietuvos į Daniją ir atgal į Lietuvą siuntas, kurias laiku pristatome adresatams.

Kiekvienam keleiviui išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.

Kelionės metu kilus klausimų ar kitų pageidavimų, prašome nesivaržydami kreiptis į vairuotojus. Be to, ant mikroautobusų yra mūsų įmonės UAB „Balticall“ tel. Nr. +370 604 16800, kuriuo laukiame Jūsų skambučių.