Pervežame keleivius, siuntas, labdarą

 

Į Daniją pervežame keleivius, siuntas ir įvairius krovinius

Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, suaktyvėjo žmonių migracija iš Lietuvos į įvairias ES valstybes, tarp jų – ir į Daniją. Keleivių, siuntų, įvairių baldų, buitinės technikos ir netgi gyvūnų pervežimai tapo paklausia ir labai reikalinga paslauga.

UAB „Balticall“, būdami viena stambiausiųjų pervežėjų Lietuvoje, turime galimybes pasiūlyti patikimas ir kokybiškas keleivių ir siuntų pervežimo paslaugas į keletą Europos šalių, o ypač – į mums gerai pažįstamą Danijos karalystę.

Maršrutu Lietuva – Danija ir Danija – Lietuva vežame ne tik keleivius ir standartinio įpakavimo (krepšiuose) siuntas bei krovinius, bet ir perkraustome žmones nuolatiniam ar laikinam šioje šalyje gyvenimui su visais namų apyvokos daiktais. Detalesnį pervežamų į Daniją įvairių daiktų sąrašą, - tokį patį, kaip ir pervežamų įvairių krovinių į kitas Europos šalis, - rasite čia

Labdaros iš Danijos pervežimas

Paminėtina, kad nemokamai pervežame VŠĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ patikėtas mūsų įmonei pargabenti iš Danijos į Lietuvą labdaros siuntas. Labdaros pervežimų datą deriname su kitais savo užsakymais, tačiau visada pasiūlome palankų laiką ir dar nėra buvę taip, kad paprašytos labdaros negalėtume parvežti.