Pervežimai į visą Danijos salyną

Danija (dan. Danmark), - oficialus pavadinimas Danijos Karalystė (dan. Kongeriget Danmark) - valstybė Europos šiaurėje, tarp Baltijos ir Šiaurės jūrų. Danijos Karalystės teritorija yra Jutlandijos pusiasalyje, kurio pietinėje dalyje ribojasi su Vokietija, - vienintele 68 km sausumos siena, ir likusi nemaža teritorijos dalis išsidėsčiusi salyne. Daniją nuo Švedijos skiria Kategato ir Eresuno sąsiauriai, nuo Norvegijos - Skagerako sąsiauris.

Nuo 1973 m. Danija priklauso Europos Sąjungai, bet Grenlandija ir Farerų salos, turinčios vidaus autonomiją, ES sudėtyje nėra. Danija taip pat yra NATO, OECD ir ESBO narė.

Keleivius ir siuntas pervežame į visus Danijos regionus ir salas

Pravažiavę tik apmokamais Lenkijos teritorijos keliais, iš Vokietijos į Daniją (ir atgal) keliamės keltu. Danijos teritorijoje pagal kelionės pradžioje suderintus maršrutus pristatome keleivius į sutartą vietą arba - nuo durų iki durų.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad keleivius ir siuntas bei kitus įvairius krovinius pervežame ne tik į žemyninę Danijos dalį, bet ir į visus regionus – į visas tiltais sujungtas salas ir visus miestus, įskaitant didingą, spalvingą ir jaukią šios šalies sostinę, - didžiausiąjį Danijos miestą, - Kopenhagą. Į šalies sostinę Kopenhagą vykstame vienu įspūdingiausiųjų pasaulyje kabančiu 18 km ilgio Storebalet tiltu, kuriuo automobiliais važiuojama keturiomis juostomis, ir pravažiavimas yra apmokamas (be šio tilto, Danijoje apmokamas pravažiavimas yra ir Dresund tiltu).

Kelionių į Daniją tikslai

Danija - viena iš Europos valstybių, į kurią pastoviai vežame keleiviniais mikroautobusais žmones įvairiais konkrečiais tikslais, dažniausiai dalykiniais, numatytais iš anksto, tai –mokslas, darbas, atostogos. pvz.

  • Studentiško amžiaus jaunimas važiuoja studijuoti aukštosiose Danijos mokyklose, nes daugeliu atvejų palankus nemokamas mokslas.
  • Įsigijęs specialybę jaunimas ir vyresniojo amžiaus darbingi mūsų šalies gyventojai išvyksta į Daniją ilgesniam laikui dirbti, nes vilioja patrauklūs atlyginimai
  • Dalis keleivių vyksta į Daniją aplankyti ten gyvenančius savo gimines, draugus ir artimuosius
  • Perkraustome numačiusius nuolatos arba laikinai ten gyventi Lietuvos gyventojus

Paminėtina, kad į Daniją iš Lietuvos važiuoja ne tik Lietuvos Respublikos, bet ir kitų šalių piliečiai.