Mūsų mikroautobusų parkas

Sklandžių, saugių, malonių ir patogių tolimųjų kelionių dalis, - tvarkingas UAB „Balticall“ mikroautobusų parkas, nuolat prižiūrimas ir atnaujinamas.

Atnaujintas pagal ES standartus mikroautobusų parkas

Keleivius ir krovinius pervežame keleiviniais mūsų įmonės 3,5 t ar iki 6 tonų keliamosios galios mikroautobusais, pagamintais 2012, 2013, 2014 metais ir atitinkančiais Euro-4 bei Euro-5 Europinius ekologinius standartus; tą patvirtina turimi sertifikatai. Kuo naujesnis transportas, tuo mažiau teršia gamtą; praktiškai kiekvienais metais tobulėja varikliai, keliami aukštesni ekologiniai ir techniniai reikalavimai. Išskirtinai paminėtini Euro-5 standartą atitinkantys keleiviniai mikroautobusai, kurių tarša ypatingai maža.

Visi mūsų mikroautobusai pajungti per palydovines sistemas, todėl išlydėję savo artimuosius ir jų laukiantys gali savo kompiuteriuose stebėti, kur tuo metu važiuoja mikroautobusas ir kiek dar liko jam kelio iki numatyto svarbaus adreso.

Keleivių, siuntų ir kitų krovinių kokybiškos pervežimo mikroautobusais paslaugos ir maksimaliai patogi kelionė – neatsiejami dalykai, gerai charakterizuojantys UAB „Balticall“ įmonę.

Kiekvieną keleivį vežame tiesiausiais maršrutais

Turimo mikroautobusų parko šiuolaikinio, patogaus ir modernaus keleivinio transporto kiekis leidžia vienu metu organizuoti keliones į tą pačią šalį keliais mikroautobusais skirtingais maršrutais. Tai reikštų, kad vienu metu išvyksta keli mūsų įmonės mikroautobusai, veždami sukomplektuotas keleivių grupes labai panašiomis kryptimis, – kad, kol pristatome vienus keleivius, galimai nutolusiu nuo kitų adresu, - nereikėtų vežioti visų ar dalies keleivių jiems beprasmiškais lankais.

Ši aplinkybė – vienu metu palydėti į kelią ne vieną transporto priemonę panašiausiomis kiekvienai keleivių grupei kryptimis, - ženkliai sutrumpina maršrutą, užtikrina mūsų pervežimų operatyvumą ir jaukias, sklandžias keliones.