Patogūs, ekologiški mikroautobusai

Keleivių, prekių bei siuntų srautai iš Lietuvos į Europos šalis ženkliai padidėjo, įstojus Lietuvai į Europos Sąjungą: padidėjo žmonių migracija, tampresni tapo verslo ryšiai, suintensyvėjo žmonių bei krovinių pervežimai. Mažiau laiko sugaištama pasieniuose, tiesiami nauji arba atnaujinami magistraliniai keliai. Savu ruožtu, tenka prisitaikyti ir prie ženkliai griežtesnių reikalavimų transportui, pervežančiam keleivius, siuntas, kitus įvairius krovinius ir aukštesnių reikalavimų pervežimo paslaugų kokybei apskritai.

Patogiuose mūsų mikroautobusuose jauskitės lyg savo namuose

Keleiviniuose mūsų mikroautobusuose yra praktiškai visi būtiniausi patogumai, reikalingi jaukioms ir patogioms kelionėms į Daniją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Kad šios tolimos kelionės neprailgtų, - prašome naudotis viskuo, ko tik Jums galėtų prireikti įprastu darbo ir poilsio metu. Jūsų patogumui:

  • Atlenkiamos minkštosios keleivinių mikroautobusų sėdynės su pagalvėlėmis ir minkštais pledais.
  • Oro kondicionieriai, užtikrinantys gaivią vėsą karštais viduvasariais.
  • Mikroautobusų salonų reguliuojama šildymo sistema, palaikanti jaukią šilumą žvarbiomis rudens ir žiemos dienomis. Šios šildymo sistemos dėka galima nustatyti skirtingą šildymo intensyvumą priekinėje ir galinėje mikroautobuso dalyje. Todėl skirtingų poreikių aplinkos temperatūrai keleiviai gali tarpusavyje susitarti ir pasikeisti vietomis.
  • Galimybė klausytis muzikos įrašų ir žiūrėti filmus, - pasiūlytus mūsų arba per esamą vaizdo ir garso grotuvą leisti Jūsų pačių turimus įrašus.
  • Galimybė naudotis mobiliaisiais telefonais, nešiojamaisiais kompiuteriais (laptopais), planšetėmis ir visą šią IT techniką įkrauti.

Patogi, saugi, sklandi, maloni kelionė ir laiku pristatytos siuntos bei įvairūs kroviniai yra natūralūs šiandienių mūsų klientų poreikiai, kurių profesionalus realizavimas - kasdienis mūsų darbuotojų kolektyvo malonus rūpestis ir darbas. Palankūs Jūsų atsiliepimai - tai geriausias mūsų pervežimo paslaugų kokybės įvertinimas ir įpareigojimas šias paslaugas nuolat tobulinti pagal laikmečio keliamus reikalavimus ir Jūsų, mieli klientai, poreikius.