sveiki atvykę į olandija

pagrindinė informacija

apie šalį

 • Olandija (ol. Holland) – istorinis Nyderlandų regionas ir istorinė valstybė, dabartiniuose vakarų Nyderlanduose, prie Šiaurės jūros, viena iš Septyniolikos Provincijų viduramžiais. Tai buvusi viena iš Šv. Romos imperijos, taip pat Burgundijos ir Ispanijos Nyderlandų kunigaikštysčių. Olandija buvo viena iš septynių Jungtinių Nyderlandų Provincijų narių (1579–1795 m.), laikomų dabartinių Nyderlandų pagrindu.
 • Šiuo metu istorinė Olandija yra padalinta tarp dviejų Nyderlandų provincijų (Šiaurės Olandija ir Pietų Olandija, atskirtos 1840 m.).
 • Dėl istorinės svarbos ir iki pramonės revoliucijos didžiausio šalyje ekonominio išsivystymo, daugelyje Europos kalbų kasdieniuose diskursuose Olandijos pavadinimas kaip sinekdocha dažnai vartojamas apibūdnti visą šalį – Nyderlandus.

keleivių ir siuntų pervežimas

 • Į Olandiją ir atgal pervežame praktiškai visus pageidaujamus daiktus, kurie tik galėtų tilpti į mikroautobusą, – nuo standartinių krovinių, supakuotų kelionės krepšiuose, iki nestandartinių, t. y. – įvairi buitinė technika, baldai, dviračiai, motociklai, gyvūnai ir pan. Įvairius namų apyvokos daiktus dažniausiai pervežame kartu su persikraustančiomis į Olandiją pastoviai gyventi lietuvių šeimomis.
 • Pervežimai keleivių bei siuntų ir įvairių krovinių į Olandiją – kelionė tolima. Kad pasiekti šią šalį, tenka pervažiuoti per visą Lenkiją ir Vokietiją.
 • Iš Lietuvos į Olandiją ir atgal vežame keleivius ir siuntas bei kitus krovinius tik apmokamais geriausiais Lenkijos ir garsėjančiais kokybe Vokietijos keliais, todėl kelionė yra saugi, pervežimai – patikimi. Lenkijoje važiuojame mokama autostrada Varšuva-Poznanė.

Olandijos šalies pavadinimai

 • Olandija dažnai įvardijama arba tapatinama su Nyderlandų pavadinimu, dėl kurio vartojimo išsiskiria net specialistų nuomonės:
 • Geografas V. Daugirdas nurodo, kad šiai šaliai naudojami 3 pavadinimai, – Olandija, Nyderlandai ir Nyderlandų Karalystė, – ir kiekvienas pavadinimas turi labai konkrečią reikšmę:
 • Olandija suvokiama kaip Nyderlandų regionas, istoriškai susiformavęs iš 12 –os provincijų, tačiau dabar Olandijai priskiriamos tik 2 provincijos: Pietų Olandija ir Šiaurės Olandija.
 • Nyderlandų karalystei priskiriama europinė Olandijos dalis ir teritorija Karibų jūroje ties Venesuela.
 • Nyderlandai – tai europinė Nyderlandų Karalystės dalis.
 • Olandai savo šalį vadina Netherland.

Mikroautobuse galite

Įkrauti elektroninius įrenginius

Reguliuoti temperatūrą

Patogiai įsitaisyti minkštose sėdynėse

Pamiegoti ar pasiklausyti muzikos

Pasižiūrėti vaizdo įrašų

papildoma informacija

Veža tik patyrę vairuotojai

Vežamos prekės yra apdraustos

Draudžiami alkoholiniai gerimai

Išrašome sąskaitas-faktūras.

Mikroautobusai atitinka visus reikalavimus

susisiekite su mumis

Kontaktai

tel. LT: +370 604 16800
tel. DK: +45 60 212 810
el. paštas: info@vezuvezu.lt

Rekvizitai

Įmonės pavadinimas: UAB "BALTICALL" Įmonės kodas: 303001523
PVM mokėtojo kodas: LT100007603418