sveiki atvykę į vokietija

pagrindinė informacija

Apie šalį

 • Vokietija (vok. Deutschland), pilnas pavadinimas – Vokietijos Federacinė Respublika (VFR), vok. Bundesrepublik Deutschland (BRD).
 • Būdama viena labiausiai ekonomiškai išsivysčiusiųjų šalių pasaulyje, savo aukštu pragyvenimo lygiu ir viliojančiu darbo užmokesčiu Vokietijos Federacinė Respublika tapo patraukli įvairių šalių, jų tarpe ir Lietuvos, emigrantams.
 • Vokietija paminėtina ir kaip viena Europos Sąjungos steigėjų, ir, būdama stipriai ekonomiškai išsivysčiusi šalis, žinoma kaip paramos tiekėja.
 • Vokietija – vienas iš svarbiausių ir Lietuvos partnerių įvairiose ekonomikos srityse, pasižymintis patikimumu, aukšta bendravimo ir verslo kultūra. Verslo reikalais, dirbti ir gyventi į Vokietiją iš Lietuvos jau seniai vyksta Lietuvos gyventojai, todėl natūraliai atsirado ir žmonių bei siuntų ar krovinių pervežimų poreikis.

keleivių ir siuntų pervežimas

 •  Kelias į Vokietiją santykinai nėra labai tolimas, – tereikia pervažiuoti Lenkijos teritoriją, tačiau iki tolimesniųjų Vokietijos miestų, į kuriuos tenka pervežti keleivius bei siuntas, susidaro per tūkstantį kilometrų.
 • Kad kelionė būtų kuo saugesnė, mūsų patyrę vairuotojai veža keleivius ir kitus krovinius į Vokietiją tik geriausiais apmokamais Lenkijos keliais ir autostradomis.
 • Važiuodami apmokamais keliais nuvykstame greičiau ir patogiau, nors kas dvi-tris valandas sustojame trumpoms pertraukėlėms – pajudėti, pasivaikščioti, atsigerti kavos, nueiti į tualetą.
 • Saugumą užtikrina ne tik ilgametė profesionalių vairuotojų patirtis, bet ir keleivių bei krovinių draudimas – ne tik privalomasis, bet ir papildomas.

Išvykimo tikslai, pervežami daiktai

 •  Į Vokietiją palankiomis kainomis saugiai pervežame ne tik pavienius dalinius, t. y. – daugelio žmonių krovinius. Jei pervežamų vieno užsakovo daiktų yra daugiau, užsisakyti visą mikroautobusą gali ir vienas asmuo arba keli susitarę draugai, verslo partneriai, kaimynai.
 • Į Vokietiją važiuojame 3-4 k. per savaitę, tačiau susiorganizavus grupelei žmonių, galima tartis ir kitu grupės pageidaujamu metu.
 • Dirbti į Vokietiją vyksta ir šeimos, ir pavieniai asmenys. Ryšį su Lietuvoje likusiais artimaisiais padeda palaikyti ir mūsų įmonė – saugiai ir patikimai vežame į Vokietiją ir iš Vokietijos į Lietuvą artimiesiems skirtus siuntinius.

Mikroautobuse galite

Įkrauti elektroninius įrenginius

Reguliuoti temperatūrą

Patogiai įsitaisyti minkštose sėdynėse

Pamiegoti ar pasiklausyti muzikos

Pasižiūrėti vaizdo įrašų

papildoma informacija

Veža tik patyrę vairuotojai

Vežamos prekės yra apdraustos

Draudžiami alkoholiniai gerimai

Išrašome sąskaitas-faktūras.

Mikroautobusai atitinka visus reikalavimus

susisiekite su mumis

Kontaktai

tel. LT: +370 604 16800
tel. DK: +45 60 212 810
el. paštas: info@vezuvezu.lt

Rekvizitai

Įmonės pavadinimas: UAB "BALTICALL" Įmonės kodas: 303001523
PVM mokėtojo kodas: LT100007603418